Novitus SA

a

Jest wiodącym producentem i dostawcą elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Od lat firma jest liderem na krajowym rynku urządzeń fiskalnych.

Ponad 450 tysięcy kas fiskalnych działających na rynku to produkty Novitus. Produkty będące częścią oferty, z których skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i wielu innych zakątkach świata (Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń fiskalnych). Produkty, które dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Produkty, które od kilkunastu lat cechuje nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

Novitus, spółka od ponad trzech lat notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, zapewnia swoim klientom najszerszą ofertę nie tylko na urządzenia fiskalne, ale także między innymi: czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, terminali danych wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Dostarcza zintegrowane systemy wspomagania sprzedaży, w tym między innymi systemy mobilne, systemy elektronicznej transakcji oraz systemy lojalnościowe w sektorze handlu detalicznego i usług. Swoją działalność firma opiera o najlepsze technologie stworzone przez inżynierów z własnego działu badawczo-rozwojowego, a także rozwiązania przyjęte od sprawdzonych, zagranicznych partnerów.

Status lidera w swojej branży wciąż zobowiązuje do dalszych, skutecznych działań. Dzięki nim Novitus niezmiennie pozostaje gwarantem jakości, a pod względem zróżnicowania i kompleksowości oferta wyznacza nowe standardy na polskim rynku.

Urządzenia opatrzone marką Novitus, a także opracowane rozwiązania służą tysiącom placówek handlowych i usługowych, sieci sklepów detalicznych i hurtowni centrów logistycznych, aptek i hurtowni farmaceutycznych, firm transportowych, banków, urzędów administracji publicznej, urzędów pocztowych, stacji paliw, sieci sprzedaży prasy, zakładów produkcyjnych oraz hoteli i restauracji. Choć większość z nas prawdopodobnie nie zdaje sobie z tego sprawy, każdego dnia Novitus ułatwia pracę milionom ludzi.

a

                                         OFERTA  PRODUKTOWA