Usługi informatyczne

dstęp
USŁUGI INFORMATYCZNE – DORADZTWO, PREZENTACJE ORAZ WDROŻENIA SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

 

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani ludzie, co potwierdza wykształcenie i zdobyte doświadczenia w ciągu kilkunastu lat pracy w branż IT. Dbamy o to, aby nasza wiedza była ciągle pogłębiana. Dzięki tym działaniom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów.

 

Oferujemy Państwu szeroki wybór rozwiązań informatycznych. Zintegrowane systemy komputerowe, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie dla firm. Współpracujemy z największymi dostawcami produktów z branży informatycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć i wdrożyć w Państwa firmie dowolny produkt dostępny na rynku.

 

By właściwie i kompleksowo wdrożyć system informatyczny u klienta analizujemy i badamy sytuację, pozwala to na indywidualne dopasowanie możliwości technicznych do potrzeb Klienta.

 

Proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do wymagań przedsiębiorstwa. Służymy pomocą w podłączeniu i właściwym skonfigurowaniu dostarczonych produktów.

 

Świadczymy usługi serwisowe, szkoleniowe, doradcze. O stałych klientów dbamy nieustannie w godzinach pracy, w sytuacjach wyjątkowych i awaryjnych jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z informatyką.


Pomoc zdalna

 

Realizujemy również serwis zdalny, bez konieczności dojazdu do klienta. W tym celu prosimy o rezerwacje terminu pod numerem 501 070 150, następnie uruchomienie programu pomoc zdalna